Par AB City

Sākums Par AB City

"AB City" ir mātes uzņēmums divām ekonomiski un sociāli nozīmīgām akciju sabiedrībām - AS "Repharm" un AS "Olainfarm". Grupā ietilpst veselības aprūpes, farmaceitisko produktu mazumtirdzniecības, vairumtirdzniecības, ražošanas, laboratorisko izmeklējumu pakalpojumu sniedzēji Baltijas reģionā ar kopējo gada apgrozījumu virs 500 miljoniem eiro.

Cilvēks un veselība ir "AB City" pārstāvēto uzņēmumu un zīmolu uzmanības centrā, nodrošinot pakalpojumus "Mēness aptiekās", "Veselības centru apvienības" un "MediCA group" medicīnas iestādēs, "Centrālās laboratorijas" filiālēs, "Recipe Plus" vairumtirdzniecībā, augu valsts ārstniecisko līdzekļu ražošanā "Rīgas Farmaceitiskajā fabrikā", kā arī "Olainfarm" medikamentu ražošanā.

 Mēs ticam, ka visiem pieejama veselības aprūpe nozīmē veselāku sabiedrību un laimīgākus cilvēkus.

Ko darām, lai mēs visi dzīvotu veselīgāk?

Mūsu investīciju stratēģija vērsta uz izcilību. Attīstot spēcīgus uzņēmumus, ieguldot zinātnē un piesaistot gudrākos prātus, mēs vēlamies uzlabot sabiedrības veselību.

Gādājam par veselības aprūpi šodien un nākotnē

Investējam, sniedzot iespējas un atbalstu medicīnas un veselības aprūpes novatoriem.

Holdingkompānija "AB City" reģistrēta 2018. gadā. Tās pamatkapitāls ir 126 536 960 eiro. Uzņēmuma padomē strādā Andrejs Leibovičs un Aleksandrs Livšics. Savukārt "AB City" valdē strādā Sergejs Korņijenko un Roberts Tavjevs.

"AB City" patiesā labuma guvēji ir Sergejs Korņijenko, Andrejs Leibovičs, Aleksandrs Livšics, Mihails Lurje, Jeļena Ņikitina, Jānis Oskerko un Roberts Tavjevs.

/Informācija atjaunota 2024.gada janvārī/