Jaunumi

Sākums Jaunumi "AB CITY" vadības komandai pievienojas stratēģiskās un veselības politikas direktore

"AB CITY" vadības komandai pievienojas stratēģiskās un veselības politikas direktore

2023.gada 29.September.

Lai vēl vairāk pilnveidotu uzņēmumu grupas "AB CITY" darbību, vadības komandai pievienojusies stratēģiskās un veselības politikas direktore Kristīne Jučkoviča, tādējādi papildinot centralizēto funkciju vadību holdingkompānijā.

"Vadības komandas papildināšana ar šādu profesionāli ir nākamais solis jau pieteiktās stratēģijas "Fit for 2025" izpildē, kas optimizēs uzņēmumu grupas pārvaldi, vēl vairāk tuvinot to mūsdienīga - racionāla, produktīva un efektīva uzņēmuma darbības principiem, lai no Eiropas mērogā neliela uzņēmuma, tas kļūtu par nopietnu tirgus spēlētāju Baltijas reģionā," uzsver "AB CITY" valdes loceklis Roberts Tavjevs.

Stratēģiskās un veselības politikas direktore K. Jučkoviča atbildēs par vienotu procesu virzību uzņēmumu grupas attiecībās ar ārējiem partneriem - valsts iestādēm, pašvaldībām, nevalstiskām organizācijām, tajā skaitā starptautiskām u.c. Viņas pārziņā būs arī uzņēmuma grupas reputācijas stiprināšana, sinerģija, iekšējo un ārējo attiecību stratēģiskā vadība un korporatīvās kultūras īstenošana.

Tāpat K. Jučkoviča būs runaspersona uzņēmumu grupai būtisku stratēģisku jautājumu skaidrošanā un paušanā publiski plašsaziņas līdzekļos, Saeimā un tās komisijās, Ministru kabinetā, ministrijās un citur.

K. Jučkoviča ir veselības aprūpes vadības profesionāle, līdz šim vadījusi Latvijas Farmaceitiskās aprūpes asociāciju (LFAA), sabiedrisku organizāciju, kura apvieno četrus lielos aptieku uzņēmumus. Iepriekš Jučkoviča strādājusi zāļu ražošanas uzņēmuma, privātklīnikas un aptieku tīkla vadības komandās, kā arī vadījusi veselības ministra biroju, strādājusi Saeimā kā deputātu frakcijas vecākā konsultante, bijusi ministru prezidenta preses sekretāre u.c. K.

Jučkoviča turpinās darbu arī kā LFAA izpilddirektore.